Hydrocork vinila grīda - pamatīgs solis korķa grīdu attīstībā.

Hydrocork – Inovatīva un gandrīz revolucionāra grīda ar dabas un augsto tehnoloģiju īpašībām.

Tas ir profesionāls un ērts grīdas risinājums.

 

Vinila segumi iegūst arvien lielāku popularitāti visā Eiropā un izplatības ziņā seko lamināta grīdām. Vinilam ir ne tikai augsta berzes noturība kā laminātam, bet to ir arī viegli izmantot. Tas ir elastīgs, tādēļ mājīgs un staigājot pa to nerodas skaņa. Viens no līderiem šajā segmentā ir Wicanders (Portugāle), kas apvieno vinila un korķa dabiskās īpašības, tādējādi iegūtot vēl labākus rezultātus. Šis apvienojums nodrošina papildus siltuma un skaņas izolācijas īpašības, kas teicami absorbē berzes slodzi un triecienus. Lieliska grīda virtuvēm, kurās grīdas segumam jāiztur šo abu veidu slodzes.

 

Lai gan vinila segumi ir salīdzinoši jauns grīdas veids, tas jau ir izpelnījies cieņu un ražotāji to attīstībā ir ieguldījuši daudz līdzekļus. Tāpat arī Wicanders šogad ir iepazīstinājis ar savu jauninājumu - Hydrocork, kur vienā grīdā ir izmantotas labākās korķa un vinila īpašības. Šajā segumā ierastā pamatne HDF ir aizstāta ar īpašu Corktech korķa vidusslāni. Rezultātā radītā grīda apvieno labākās vinila un korķa īpašības, kļūstot par ūdensizturīgu grīdas segumu. Sertificētā laboratorijā veiktie testi ir parādījuši, ka iemērcot ūdenī Hydrocork tā izmēri un struktūra paliek nemainīgi. Šis tests ir veikts pilnībā iegremdējot Hydrocork flīzes ar ūdeni piepildītā speciālā akvārijā.

 

Lai savienotu Hydrocork flīzes, tiek izmantots Pressfit savienojums. Ar šo ieklāšanas sistēmu ieklāšana notiek ātri un viegli, kā tas vēl nav bijis nekad agrāk, piedevām ieklāšana neprasa nekādus papildus izdevumus līmei, apakšklājiem vai citiem dārgiem materiāliem. Ieklāšana notiek savienojot loksnes un pēc tam pa savienojuma vietu viegli padauzot ar gumijas āmuru. Hydrocork ir ērts un viegls risinājums un šādu ieklāšānu katrs var veikt pats. Profesionāli ieklājēji īsā laikā var ieklāt lielas platības pat nemainot esošos klājumus. Izstrādājot ieklāšanas sistēmu, Wicanders inženieri ir izmantojuši korķa dabisko īpašību pēc saspiešanas atkal ieņemt iepriekšējo formu. Tā rezultātā ir radīta stabila un spēcīga atslēga, kas pat noslogota ar lielu svaru vai pie lielas staigāšānas saglabā savas īpašības uz ilgu laiku. Ražotājs Hydrocork grīdai piedāvā 15 gadu garantiju izmantojot to sabiedriskās telpās (33 nodilumizturības klase saskaņā ar ISO 10874).

Hydrocork grīda tiek ražota 6mm biezumā un ar lieliem izmēriem (1225*145mm), lai nodrošinātu optimālu seguma izklāšanos uz vecās grīdas. Nelielus virsmas nelīdzenumus Hydrocork ir spējīgs absorbēt un tie neietekmē jaunās grīdas gludumu. Hydrocork ir ļoti efektīvs rekonstrukcijas gadījumā. Hydrocork pārsteidz arī ar inovatīvu dizainu, tā izvēlē ir 12 jauni, ultra reālistiski koka dekori.